Specificaties
| Productkleur | Black |
| Beschrijving verkooppunten | Maximaal draagvermogen: 10kg |
| MEAS | L58*W37*H37cm |
| Voor | Honden en katten |
| Maximaal steungewicht | 10kg |
| Nettogewicht van een product | 2.08125kg |
| Main Materials | pp,Ijzer |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | pc/plastic zak |
| Buitenverpakking qty | 8 |
| Verpakking | Een / doos |