Specificaties
| Productkleur | Black |
| Beschrijving verkooppunten | Audiokabel 3,5 mannelijk naar 3,5 vrouwelijk;3m |
| Description du produit audio/vidéo | 3,5 mm stereo plug naar 3,5 mm stereo jack, 3m, plastic |
| Wire | OD3.0mm 10*0.10mm CCS*3C |
| Snoerlengte | 3m |
| Nettogewicht van een product | 60g |
| Main Materials | pvc,ccs |
| Certification | CE |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 12 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 96 |
| Verpakking | Een / doos |