Specificaties
| Productkleur | Black |
| Beschrijving verkooppunten | Digitaal aanraakscherm;Het ontwerp kan worden.;Dubbele verwarmingsstructuur en technologie aan de boven- en onderkant;Volledig metalen binnenkant;Temperatuurinstelling 50-200℃, timing 90min;Bescherming tegen oververhitting |
| Afmetingen plaat | L237*W223mm |
| Snoerlengte | 0.95m |
| Vermogen | 1800W |
| Spanning | 220-240V |
| Frequentie | 50-60Hz |
| RPM | 2400±200 r/min |
| Planning | 90min |
| Norm | VDE |
| Working Temperature | 50-200℃ |
| Volume | 6.5L |
| Nettogewicht van een product | 5.2kg |
| Materiaal | Plastic |
| Innerlijke materiaal | Verzinkte plaat |
| Materialen van plaat | Koudgewalste plaat |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 1 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8719138900794 |
| Artikelnummer | B30202KL3 |