Specificaties
| Productkleur | Black |
| Button Type | Aanraaksensor |
| Beschrijving verkooppunten | LED-aanraakbedieningspaneel;7 vooraf ingestelde menu's;Snelle luchtcirculatie verwarming in 360 °;Nauwkeurige temperatuurregeling: 80-200 ° C;Vrije timing: 1-60 min;Voering met antiaanbaklaag |
| MEAS | L416*W318*H346mm |
| Snoerlengte | 1m |
| Vermogen | 1900W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.8W |
| Spanning | 220-240V ~ |
| Frequency | 50/60HZ |
| Planning | 60min |
| Applicable standards | VDE |
| Volume | 7L |
| Nettogewicht van een product | 5.9kg |
| Main Materials | pp |
| Innerlijke materiaal | Non-stick deklaag |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 2 |
| Verpakking | Een / doos |