Specificaties
| Productkleur | zwart&blauw |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Lithiumbatterijen |
| Batterijtype | 14500 600mAh Lithium battery |
| Beschrijving verkooppunten | 6 multifunctionele accessoires;Met 4 limietkammen;Lange batterijduur tot 90 minuten;Snijmes kan gewassen worden |
| Snoerlengte | 1m |
| Vermogen | 5W |
| Spanning | DC5V |
| Frequentie | 50/60Hz |
| RPM | 6500 r/min |
| Norm | VDE |
| Nettogewicht van een product | 500g |
| Materiaal | abs,Roestvrij staal |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325294502 |
| Artikelnummer | B30302AV4 |