Specificaties
| Productkleur | Wit |
| MEAS | L1438*W68*H42mm |
| Wire | 5x2.5mm² |
| Spanning | 220-250V~ |
| Frequency | 50/60Hz |
| Hg(mg) | nul |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Nettogewicht van een product | 1.27kg |
| Levensduur | 25000h |
| Main Materials | Aluminium,Koper |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 10 |
| Verpakking | Een / doos |