Specificaties
| categorie | USB lichtstrook |
| Type | Magisch Lichtsnoer |
| Model | Verlichte decoratie |
| Productkleur | Draad: zwart/USB-controller: transparant |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Lichte kleur | rgbic |
| Beschrijving verkooppunten | 102led;Afstandsbediening met 24 knoppen;Controle via smartphone;16 miljoen kleurinstellingen, met 343 ingebouwde dynamische standen;7 Muziekstanden;Timer |
| MEAS | H30cm |
| Voorspronglengte | L5m |
| Aantal kralen | 102LED |
| Vermogen | MAX.5W |
| Spanning | DC5V |
| I | 1A |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~45℃ |
| Nettogewicht van een product | 650g |
| Main Materials | Plastic,Koper |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 8 |
| Verpakking | Een / doos |