Specificaties
| Type | Motorvermogen |
| Productkleur | Zilver |
| Beschrijving verkooppunten | 2 Snelheden;3 Warmte-Instellingen;Bescherming tegen oververhitting |
| MEAS | L236*W93*H275mm |
| Snoerlengte | 1.75m |
| Vermogen | 1800-2200W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240V ~ |
| Frequency | 50/60Hz |
| Krachtige luchtstroom | 57.6km/h |
| Applicable standards | VDE |
| Nettogewicht van een product | 650g |
| Main Materials | abs,pc |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 6 |
| Verpakking | Een / doos |