Specificaties
| Productkleur | Black |
| Beschrijving verkooppunten | Grote maat grillrooster;Het 2000W Hoog vermogen verwamingselement start meteen na het aanzetten ;Voedselveilig materiaal;200 °C grill thermostaat;Afneembaar ontwerp;Ingebouwde Offline uitschakelingsbescherming;Grillrooster en olie-opvangbak kunnen in de vaatwasser worden gedaan;Makkelijke bediening |
| Afmetingen plaat | L410*W240mm |
| Snoerlengte | 1±0.05m |
| Vermogen | 2000W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.8W |
| Spanning | 220-240V ~ |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Norm | VDE |
| Volume | 1.5L |
| Nettogewicht van een product | 1.9kg |
| Materiaal | pbt,Verzinkte plaat |
| Materialen van plaat | Verzinkte plaat |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 4 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325188634 |
| Artikelnummer | 310000LDQ |