Specificaties
| Productkleur | Black |
| Button Type | Aanraakgevoelige & mechanische knop |
| Beschrijving verkooppunten | Innovatief ontwerp met twee knoppen;Touchscreen ontwerp;Het ontwerp kan worden.;Exclusief industrieel design;Gehumaniseerd hellend bedieningspaneel;Uniek voorverwarmprogramma |
| MEAS | L382*W316*H365mm |
| Snoerlengte | 0.62m |
| Vermogen | 1700W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.8W |
| Spanning | 220-240V ~ |
| Frequency | 50-60Hz |
| Planning | 90min |
| Applicable standards | VDE |
| Working Temperature | 50℃-200℃ |
| Volume | 8L |
| Nettogewicht van een product | 6.85kg |
| Main Materials | pp,abs,Roestvrij staal |
| Innerlijke materiaal | Non-stick deklaag |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 2 |
| Verpakking | Een / doos |