Specificaties
| Productkleur | Black |
| Beschrijving verkooppunten | 360 ° luchtcirculatie verwarming;Timerregeling;Temperatuurregelaar;• Antiaanbaklaag;Afneembare friteuse;Bakcapaciteit van 3,5 liter;1500W Hoog vermogen ;Zeer efficiënt koelsysteem |
| MEAS | L350*W285*H335mm |
| Snoerlengte | 1m |
| Vermogen | 1500W |
| Spanning | 220-240V ~ |
| Frequency | 50/60HZ |
| Planning | 30min |
| Applicable standards | VDE |
| Volume | 3.5L |
| Nettogewicht van een product | 4kg |
| Main Materials | pp |
| Innerlijke materiaal | Non-stick deklaag |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 2 |
| Verpakking | Een / doos |