Specificaties
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Lithiumbatterijen |
| Batterijtype | CR2025 |
| Lichte kleur | RGB |
| Beschrijving verkooppunten | 8 soorten statische kleuren; 4 lichtconversiemodi; 4 soorten ritmemuziekmodus; handig om met 3M te lijmen; de helderheid en schakelsnelheid kunnen worden aangepast. |
| Rolmaat | D177*H1.2mm |
| Lengte | L3m |
| Snoerlengte | 1.5m |
| Aantal kralen | 90LED |
| Vermogen | MAX.24W |
| Spanning | DC12V |
| I | MAX.2000mA |
| Frequentie | 50/60Hz |
| PF | >0.5 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP65 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 264g |
| Levensduur | 20000h |
| Number of switching cycles | 15000times |
| Materiaal | Silicagel,Aluminium legering,Koper |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Buitenverpakking qty | 16 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325210649 |
| Artikelnummer | B10301WNT |