Specifications
| Product color | Black |
| Selling points description | 3 types of cooking plates;Double-faced baking;Detachable non-stick grill plate;Anti-scald handle;Lock mechanism design;With indicator light;Anti-slip feet pads |
| Cable length | 0.75m |
| Power | 700-800W |
| Stand-by power consumption | ≤0.5W |
| Voltage | 220-240V ~ |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Norm | VDE |
| Net weight of a single product | 2.2kg |
| Materiaal | PF |
| Materials of Plate | Aluminum |
| Certificering | CE |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/box |
| Number of outer packs | 6 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325411916 |
| Artikelnummer | B302023SR |