Specifications
| category | Low voltage string lights |
| Model | Internet-famous Decorations |
| Product color | Cable: transparent/Adaptor: black |
| Battery included or not | No |
| Light color | Rood licht & groen licht & blauw licht & geel licht |
| Selling points description | 206led;10cm/led;9 strips;10地钉;8 functies;Geheugen;Timer;Uit |
| Lead length | L5m |
| Number of beads | 206LED |
| Power | MAX.3.6W |
| Voltage | 220-240V~ |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Hg(mg) | Zero |
| Safety level of luminaire | II |
| Spacing of lamp beads | 10cm/LED |
| IP Rating | IP44 |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Net weight of a single product | 566.6667g |
| Materiaal | Plastic,Copper |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | st/Kraftpapier doos |
| Number of outer packs | 6 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325340612 |
| Artikelnummer | B10303Q7E |