Specifications
| category | Power supply |
| Product color | White |
| Power | 50W |
| Voltage | 200-240V~ |
| Current | 1.05A |
| Frequentie | 50/60Hz |
| PF | >0.9 |
| Hg(mg) | Zero |
| Safety level of luminaire | II |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Net weight of a single product | 90g |
| Life span | 30000h |
| Materiaal | pc |
| Certificering | CE |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/plastic bag |
| Mid-package quantity | 5 |
| M.Package | pc/bag |
| Number of outer packs | 100 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325184667 |
| Artikelnummer | B10406JSM |