Specifications
| Model | G150 |
| Product color | White |
| Light color | Natural white |
| Fitting | E27 |
| Power | 30W |
| Voltage | 220-240V~ |
| Current | 145mA |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Color Temperature | 4000K |
| Luminous flux | 3180lm |
| CRI | Ra≥80 |
| DF | ≥0.9 |
| Beam angle | 180° |
| Hg(mg) | Zero |
| Incandescent Lamp Power | 190W |
| EEI | F |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Net weight of a single product | 156.3g |
| Life span | 25000h |
| Materiaal | Aluminum alloy,pc |
| Certificering | CE,RoHS,ERP |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 3 |
| M.Package | piece/Heat shrink film |
| Number of outer packs | 9 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325223618 |
| Artikelnummer | B10105ACZQ |