Specifications
| category | T8 light frame |
| Model | Double tubes |
| Product color | White |
| Selling points description | White barking varnish;Cold-roll steel plate stamping |
| Fitting | G13 |
| Length | L0.6m |
| Power | 20W |
| Voltage | 220-240V~ |
| Frequentie | 50Hz |
| Hg(mg) | Zero |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Net weight of a single product | 250g |
| Life span | 20000h |
| Materiaal | Iron |
| Certificering | CE |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/plastic bag |
| Number of outer packs | 20 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325289119 |
| Artikelnummer | B10111CWJ |