Specifications
| Product color | White |
| Light color | Warm light/Natural light/Day light |
| Cable length | 1.5m |
| Power | 4.6W |
| Stand-by power consumption | ≤0.5W |
| Voltage | 220-240V~ |
| Current | 16A |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Color Temperature | 3000K/4000K/6500K |
| Luminous flux | 450lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Beam angle | 120° |
| Hg(mg) | Zero |
| Incandescent Lamp Power | 39W |
| EEI | F |
| Safety level of luminaire | Current |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Net weight of a single product | 770g |
| Life span | 25000h |
| Materiaal | pc,Copper |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/box |
| Number of outer packs | 9 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325415600 |
| Artikelnummer | B1031143K |