Specifications
| Product color | Silver |
| Light color | Natural white |
| Wire | H05VVH-F3*1.5MM3 PVC |
| Cable length | 0.2m |
| Power | 10W |
| Voltage | 220-240V~ |
| Current | 130mA |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Color Temperature | 4000K |
| Luminous flux | 1150lm |
| CRI | Ra≥80 |
| DF | ≥0.7 |
| Beam angle | 120° |
| Hg(mg) | Zero |
| Incandescent Lamp Power | 80W |
| EEI | F |
| Safety level of luminaire | Current |
| IP Rating | IP44 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | 25℃ |
| Installation method | Wall-mounted |
| Net weight of a single product | 388.8g |
| Life span | 25000h |
| Materiaal | abs,pc,Aluminum alloy |
| Certificering | CE,RoHS,ERP |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/box |
| Number of outer packs | 20 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325322809 |
| Artikelnummer | B10312NT0 |