Specifications
| Product color | White |
| Sensor type | Human body sensor |
| Light color | White light |
| Power | 6W |
| Voltage | DC5V |
| Current | 1200mA |
| Color Temperature | 5700K |
| Luminous flux | 540lm |
| CRI | Ra≥80 |
| DF | ≥0.5 |
| Beam angle | 120° |
| Hg(mg) | Zero |
| EEI | G |
| Safety level of luminaire | III |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Net weight of a single product | 154g |
| Life span | 15000h |
| Materiaal | pc |
| Certificering | CE,UKCA,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/box |
| Number of outer packs | 50 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325283551 |
| Artikelnummer | B10303GQ2 |