Specifications
| Product color | Black |
| Selling points description | Audio cable 2RCA-2RCA;3m |
| Audio/Video Product Description | 2RCA PLUG TO 2RCA PLUG CABLE,3M |
| Wire | OD2.6*5.2mm 10*0.10mm CCS |
| Cable length | 3m |
| Net weight of a single product | 80g |
| Materiaal | pvc,ccs |
| Certificering | CE |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 12 |
| M.Package | piece/Heat shrink film |
| Number of outer packs | 72 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325194222 |
| Artikelnummer | B20104NNL |