Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Batterijtype | Lithiumbatterijen |
| Batterijtype | DC3.7V 4Ah |
| Lichte kleur | RGB+Warm licht-Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | 200+ apparaten onderling verbinden en bedienen met Bluetooth Mesh;Verschillende controlemethoden;Gelaagde lichteffecten op en neer, geschikt voor verschillende scenarios. |
| Type zonnepaneel | Monokristallijn |
| Formaat zonnepaneel | L170*W195*H15mm |
| Snoerlengte | Zonnepaneel: 5m/Lamp: 3m |
| Vermogen | 20W |
| Spanning | DC3.7V |
| I | 650mA |
| Kleurtemperatuur | RGB+2700K-6500K |
| Lichtstroom | 200lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 120° |
| Batterij levensduur | Max.24h |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| Laadtijd | 4-6h |
| Vermogen zonnepaneel | 5W |
| Voltage zonnepaneel | DC5V |
| Zonnepaneel stroom | 1000mA |
| IP waarde | IP65 |
| Environment | Buiten |
| Working Temperature | -10℃~50℃ |
| De capaciteit van de batterij | 4000mAh |
| Nettogewicht van een product | 1.2kg |
| Levensduur | 30000h |
| Materiaal | abs,PE |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 4 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325402983 |
| Artikelnummer | S1030233X |