Specificaties
| Productkleur | blauw |
| Beschrijving verkooppunten | Benodigdheden voor buiten |
| MEAS | L31*W26*H40cm |
| Voor | Honden en katten |
| Maximaal steungewicht | 6kg |
| Nettogewicht van een product | 1.5kg |
| Main Materials | Oxford doek,PET warmgeperste buitenkant |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | pc/plastic zak |
| Buitenverpakking qty | 6 |
| Verpakking | Een / doos |