Specificaties
| Productkleur | Donkerpaars |
| Beschrijving verkooppunten | Polyester;Kras- en bijtvast;Zeer ademend |
| MEAS | L44*W25*H25cm |
| Voor | Voor honden en katten |
| Maximaal steungewicht | 28kg |
| Nettogewicht van een product | 870g |
| Main Materials | Polyester |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | pc/plastic zak |
| Buitenverpakking qty | 9 |
| Verpakking | Een / doos |