Specificaties
| Productkleur | Groen |
| Beschrijving verkooppunten | De Oxford-stof is waterbestendig en ademend;Comfortabel en schokabsorberend;Premium banden;Het opvouwbare ontwerp neemt geen plaats in |
| MEAS | L65*W42*H94cm |
| Voor | Honden en katten |
| Maximaal steungewicht | 10kg |
| Nettogewicht van een product | 4.14kg |
| Main Materials | Elastische waterdichte oxford-doek,Staal |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | pc/plastic zak |
| Buitenverpakking qty | 1 |
| Verpakking | Een / doos |