Specificaties
| Productkleur | blauw/groen/rood |
| Beschrijving verkooppunten | Eenkleurig;Aanpasbare grootte |
| Grootte | l |
| MEAS | W2.5*L40-60cm |
| Nek rond | 40-60cm |
| Voor | Honden |
| Nettogewicht van een product | 51g |
| Main Materials | Polyester |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | stuks/hanglabel |
| Middelste pakket aantal | 12 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 120 |
| Verpakking | Een / doos |