Specificaties
| Productkleur | Black |
| MEAS | L24*W11cm |
| Voor | Hond |
| Nettogewicht van een product | 210g |
| Main Materials | pp |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 3 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 48 |
| Verpakking | Een / doos |
| Productkleur | Black |
| MEAS | L24*W11cm |
| Voor | Hond |
| Nettogewicht van een product | 210g |
| Main Materials | pp |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 3 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 48 |
| Verpakking | Een / doos |