Specificaties
| Productkleur | Black |
| Beschrijving verkooppunten | 15 micron;Extra dik en sterk |
| MEAS | L32*W23cm |
| Product dikte | 0.015mm |
| Voor | Huisdieren |
| Nettogewicht van een product | 168g |
| Main Materials | PE,epi |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | set(s)(6pcs)/Headerzak |
| Middelste pakket aantal | 12 |
| M.Pakiet | set(s)/Papier |
| Buitenverpakking qty | 60 |
| Verpakking | set/karton |
| Hoeveelheid in enkele verpakking | 6 pcs |