Specificaties
| Productkleur | lichtgrijs |
| Grootte | l |
| MEAS | L77*W61*H19cm |
| Voor | Honden en katten |
| Nettogewicht van een product | 1.305kg |
| Main Materials | Polyester |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | pc/plastic zak |
| Buitenverpakking qty | 4 |
| Verpakking | st./zak |
| Productkleur | lichtgrijs |
| Grootte | l |
| MEAS | L77*W61*H19cm |
| Voor | Honden en katten |
| Nettogewicht van een product | 1.305kg |
| Main Materials | Polyester |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | pc/plastic zak |
| Buitenverpakking qty | 4 |
| Verpakking | st./zak |