Specificaties
| Productkleur | blauw |
| Beschrijving verkooppunten | Handig bij het reizen;Ontwerp met grote opening en gemakkelijk af te vlakken bodem, zodat huisdieren goed kunnen drinken;Ontworpen voor snelle waterafgifte;Veilig en duurzaam materiaal |
| MEAS | L7.5*W7*H18cm |
| Voor | Honden |
| Volume | 280ml |
| Nettogewicht van een product | 86g |
| Main Materials | abs,HUISDIER |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Headerzak |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 48 |
| Verpakking | Een / doos |