Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Beschrijving verkooppunten | Gemaakt van voedselveilig materiaal, veilig, niet-giftig en smaakloos;Verhoogde basis om de ruggengraat van uw huisdier te beschermen;De 15° kanteling maakt het gemakkelijker voor huisdieren om te eten;Twee-in-een ontwerp, om water en voedsel te geven tegelijkertijd;Afneembaar ontwerp om het gemakkelijk te wassen |
| MEAS | L29*W19.6*H20.6cm |
| Voor | Katten |
| Volume | 500ml |
| Nettogewicht van een product | 432g |
| Main Materials | pp,HUISDIER |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 10 |
| Verpakking | Een / doos |