Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Lamp Holder | G4 |
| MEAS | D10.5*H37mm |
| Vermogen | 2W |
| Spanning | AC/DC12V |
| I | 165mA |
| Frequency | 50/60Hz |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtstroom | 250lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 360° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 25W |
| EEI | E |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 4.4g |
| Levensduur | 15000h |
| Number of switching cycles | 7500times |
| Main Materials | Keramiek,pc |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 10 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 100 |
| Verpakking | Een / doos |