Specificaties
| Productkleur | Transparant |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Lamp Holder | G4 |
| MEAS | W13.3*H48mm |
| Vermogen | 2W |
| Spanning | AC/DC12V |
| I | 167mA |
| Frequency | 50/60Hz |
| Kleurtemperatuur | 6500K |
| Lichtstroom | 200lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 320° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 21W |
| EEI | F |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -15℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 4.6g |
| Levensduur | 15000h |
| Number of switching cycles | 50000times |
| Main Materials | Glas |
| Certification | CE,ROHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Krimpfolie |
| Middelste pakket aantal | 10 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 100 |
| Verpakking | Een / doos |