Specificaties
| categorie | G4 |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Lamp Holder | G4 |
| MEAS | L37.5*W12*H9.5mm |
| Vermogen | 1.3W |
| Spanning | DC12V |
| I | 105mA |
| Frequency | 50/60Hz |
| Kleurtemperatuur | 6500K |
| Lichtstroom | 120lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 360° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 12W |
| EEI | F |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 7g |
| Levensduur | 15000h |
| Number of switching cycles | 1200times |
| Main Materials | pc |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 10 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 100 |
| Verpakking | Een / doos |