Specificaties
| categorie | Slanke lamp |
| Type | Randverlichting |
| Model | Rond |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Beschrijving verkooppunten | Witte frame |
| MEAS | D170*H32mm |
| Fittinggrootte | Φ150-160mm |
| Aantal kralen | 60LED |
| Vermogen | 12W |
| Spanning | 220-240V~ |
| I | 100mA |
| Frequency | 50Hz |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtstroom | 770lm |
| CRI | Ra≥80 |
| PF | >0.5 |
| Stralingshoek | 160° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 75W |
| EEI | A |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Installatie methode | Inbouw gemonteerd |
| Nettogewicht van een product | 200g |
| Levensduur | 20000h |
| Main Materials | Plastic |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |