Specificaties
| Productkleur | Black |
| Button Type | Drukschakelaar |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Lithiumbatterijen |
| Batterijtype | 500mAh Li-ion 14500 |
| Beschrijving verkooppunten | De schakelaar met één knop;Met 4 opzetkammen;De tondeuse werkt ongeveer 60 minuten bij volledige lading;Type-C-oplaadpoort |
| MEAS | L35*W36*H159mm |
| Snoerlengte | 1m |
| Vermogen | 5W |
| Spanning | DC 5V |
| RPM | 6000 r/min |
| Applicable standards | VDE |
| Nettogewicht van een product | 270g |
| Main Materials | abs,Roestvrij staal |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 12 |
| Verpakking | Een / doos |