Specificaties
| Type | C CURVE |
| Model | 2P |
| Productkleur | Grijs |
| MEAS | L81*W35.5*H74.5mm |
| Spanning | 230/400V~ |
| I | 25A |
| Applicable standards | Duits en Italiaans type |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -5℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 167g |
| Main Materials | pa66,T3GenericName |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Krimpfolie |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st/Doos met scheurstrip |
| Buitenverpakking qty | 60 |
| Verpakking | Een / doos |