Specificaties
| Type | Wandlamp |
| Modell | LED |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Daglicht |
| MEAS | L200*W265*H65mm |
| Vermogen | 20W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 0.145mA |
| Frequency | 50-60Hz |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Lichtstrom | 2750 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.7 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 165W |
| EEI | D d d d d d |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Installatie methode | Wandmontage |
| Nettogewicht van een product | 795g |
| Levensduur | 20000h |
| Main Materials | PMMA,Ijzer |
| Certification | CE |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |