Specificaties
| categorie | Oven lamp |
| Productkleur | Transparent |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Lamp Holder | E14 |
| MEAS | W22*H49mm |
| Vermogen | 15W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 65mA |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 2300 K |
| Lichtstrom | 70lm |
| CRI | Ra=100 |
| Stralingshoek | 360° |
| Hg (mg) | nul |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | 300℃ |
| Nettogewicht van een product | 7g |
| Levensduur | 1000h |
| Number of switching cycles | 4000times |
| Main Materials | Glas |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 10 |
| M.Paket | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 100 |
| Verpakking | Een / doos |