Specificaties
| Productkleur | Black |
| Button Type | Knopschakelaar |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Lithiumbatterijen |
| Batterijtype | CR2025 |
| Beschrijving verkooppunten | 9 bladen zorgen voor een soepele wind;3 snelheden, 3 windmodi;7,5u timerfunctie;Horizontale zwaai;Afstandsbediening;In hoogte verstelbaar;Stabiele ronde voet |
| Ventilatorplaat | 9 bladen |
| MEAS | 430*380*1300mm |
| Diameter van het rooster | D430 mm |
| Snoerlengte | 1.5m |
| Vermogen | 55W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| Frequency | 50Hz |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.9 |
| Snelheidsinstelling | 3 standen |
| RPM | 1250 U/min |
| Krachtige luchtstroom | 6m/s |
| Maximaal volume | 53dB |
| Applicable standards | VDE |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 4.72kg |
| Main Materials | pp,Metaal |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 1 |
| Verpakking | st/Gekleurd karton |