Specificaties
| Productkleur | Black |
| Sensortyp | Menselijke lichaamssensor |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Lithiumbatterijen |
| Lichte kleur | Daglicht |
| MEAS | L145*W126*H55mm |
| Type zonnepaneel | polykristallijn silicium |
| Formaat zonnepaneel | L137*W80mm |
| Snoerlengte | 3m |
| Vermogen | 2.4W |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Lichtstrom | 350 lm |
| CRI | Ra≥70 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| Batterij levensduur | MAX.8h |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| Duur in PIR-modus | 150 keer |
| Detectiehoek | 120° |
| Detectiebereik | 3-5m |
| Laadtijd | 6-8h |
| Vermogen zonnepaneel | 1.65W |
| Voltage zonnepaneel | DC5.5V |
| Zonnepaneel stroom | 300 mA |
| IP waarde | IP65 |
| Environment | Buiten |
| Working Temperature | 0℃~45℃ |
| De capaciteit van de batterij | 1800 mAh |
| Nettogewicht van een product | 522g |
| Verlichtingstijd | 8h |
| Levensduur | 15000h |
| Main Materials | Plastic |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 36 |
| Verpakking | Een / doos |