Specificaties
| Productkleur | Black |
| Button Type | Aanraakschakelaar |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Beschrijving verkooppunten | 2000 watt hoog vermogen;APP-afstandsbediening;ECO-modus, bereikt een ultralaag stroomverbruik;Oververhittingsbeveiliging en kinderslot voor een veilige werking |
| MEAS | L825*W125*H549mm |
| Snoerlengte | 1.5m |
| Vermogen | 2000 W |
| Spanning | 230 V~ |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Snelheidsinstelling | 4 standen |
| Planning | 24h |
| Netwerkconfiguratiemethode: | WiFi+Bluetooth |
| Applicable area | 20㎡ |
| Applicable standards | Europese normen |
| Nettogewicht van een product | 7.9kg |
| Main Materials | Glas,Ijzer |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 1 |
| Verpakking | Een / doos |