Specificaties
| categorie | 3AA batterij string lichten |
| Type | IJspegelverlichting (plat) |
| Modell | Platte lichtsnoeren |
| Productkleur | Draad: transparant/Batterijdoos: transparant |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Beschrijving verkooppunten | 200led;10cm/led;4-4-4-4;20 cm hangafstand;50 strips;8 functies;Timer;Uit |
| Voorspronglengte | L3m |
| Lengte van lichtslinger | L10*W0.4m |
| Productafstand | 20cm/Afstand |
| Aantal kralen | 200 LED |
| Spanning | DC1.5V*3 |
| I | 80mA |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| Afstand van lampkralen | 10 cm/LED |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 388.8889g |
| Main Materials | Plastic,Koper |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st./plastic doos |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 36 |
| Verpakking | Een / doos |