Specificaties
| categorie | Lichtslinger op zonne-energie |
| Type | Lineaire koperen lichtslinger |
| Productkleur | Draad: koper |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | NI-MH batterij |
| Batterijtype | AA |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Type zonnepaneel | polykristallijn silicium |
| Formaat zonnepaneel | L70*W70mm |
| Voorspronglengte | L2m |
| Lengte van lichtslinger | L20m |
| Aantal kralen | 200 LED |
| Spanning | Bulb behuizing:DC1.2V/Batterij: DC1.2V |
| Hg (mg) | nul |
| Batterij levensduur | MAX.12h |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| Laadtijd | 4-6h |
| Vermogen zonnepaneel | 0.32W |
| Voltage zonnepaneel | DC2V |
| Zonnepaneel stroom | 160 mA |
| Afstand van lampkralen | 10 cm/LED |
| IP waarde | IP65 |
| Environment | Buiten |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| De capaciteit van de batterij | 800 mAh |
| Nettogewicht van een product | 163.8095g |
| Werkduur | MAX.12h |
| Main Materials | Plastic,Koper |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Paket | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 60 |
| Verpakking | Een / doos |