Specificaties
| categorie | 3AA batterij string lichten |
| Type | Opvouwbare serie |
| Productkleur | Kabel: Transparant/Ontwerp: Wit/Batterijdoos: Transparant |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | 50led;8 functies;Geheugen;Timer;Afstandsbediening met 13 knoppen |
| MEAS | H70cm |
| Voorspronglengte | L0.3m |
| Aantal kralen | 50LED |
| Spanning | DC1.5V*3 |
| I | 80mA |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 680g |
| Main Materials | Plastic,Koper |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 5 |
| Verpakking | Een / doos |