Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Wire | H05VV-F 2x0.75m㎡ |
| Snoerlengte | 1.5m |
| Plug | 10 A 250 V~ |
| - parameters | 4A 250V~ |
| Environment | Binnen |
| Nettogewicht van een product | 108.5g |
| Main Materials | pvc,Koper |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Paket | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 120 |
| Verpakking | Een / doos |