Specificaties
| categorie | Laagspanningslampstring |
| Type | Lineaire buisverlichting lichtslinger |
| Modell | Φ9 mm |
| Productkleur | Draad: transparant/adapter: zwart |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Beschrijving verkooppunten | 100led;10cm/led;Lichtsnoerbuis van Φ9mm;8 functies + geheugen + timer |
| Voorspronglengte | L3m |
| Lengte van lichtslinger | L10m |
| Aantal kralen | 100 LED |
| Vermogen | MAX.3.6W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Hg (mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| Afstand van lampkralen | 10 cm/LED |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -25℃~45℃ |
| Nettogewicht van een product | 420.8g |
| Levensduur | 15000h |
| Main Materials | Plastic,Koper |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 24 |
| Verpakking | Een / doos |