Specificaties
| categorie | Lichtstrip met hoogspanning |
| Productkleur | Transparent |
| Lichte kleur | Groen licht |
| Beschrijving verkooppunten | 8 mm breedte van paneel |
| MEAS | L50m*W13mm |
| Rolmaat | D318*H74.1mm |
| Lengte | L50m |
| Aantal kralen | 60 LED |
| Vermogen | 6W/m |
| Spanning | 230 V~ |
| I | 0.028A |
| Frequency | 50/60 Hz |
| PF | >0.9 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.5 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| EEI | A |
| IP waarde | IP65 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 3.9kg |
| Levensduur | 20000h |
| Main Materials | pvc,Aluminium legering,Koper |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 1 |
| Verpakking | Een / doos |