Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Beschrijving verkooppunten | Hoge lichtefficiëntie |
| MEAS | L1195*W595*H10mm |
| Fittinggrootte | 585*1185mm |
| Vermogen | 48W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| I | 0.3A |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Lichtstrom | 8640 lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.9 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| EEI | C |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Installatie methode | Ingebouwde installatie |
| Nettogewicht van een product | 3.9kg |
| Levensduur | 50000h |
| Number of switching cycles | 100000times |
| Main Materials | Aluminium legering,Acryl |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 4 |
| Verpakking | Een / doos |