Specificaties
| Type | Inductief |
| Productkleur | Wit |
| Sensortyp | Lichtsensor |
| Lichte kleur | RGB |
| MEAS | L63*W55*H110 mm |
| Vermogen | 0.5W |
| Spanning | 220-240 V~ |
| Frequency | 50Hz |
| Lichtstrom | 30lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg (mg) | nul |
| EEI | A + |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 44g |
| Levensduur | 25000h |
| Number of switching cycles | 12500times |
| Main Materials | pc,PS |
| Certification | CE, RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Paket | st/Papier |
| Buitenverpakking qty | 50 |
| Verpakking | Een / doos |